Lubmedical
Lubmedical
Lubmedical
Lubmedical
Lubmedical
Lubmedical
Lubmedical
Lubmedical
Lubmedical

Sprawdź naszą ofertę:

Znajdujesz się tutaj: Lubmedical / O nas
Banery

Nasi partnerzy:

Lubmedical
Partner 5

LUT

Niemiecki producent specjalistycznej aparatury medycznej z dziedziny Endoskopii.

Lubmedical
Partner 6

Diversey

Globalny producent preparatów do dezynfekcji oraz produktów czystościowych skierowanych do szpitali, hoteli oraz gastronomii.

Lubmedical
Partner 7

Bioventus

Lider w dziedzinie produktów stymulujących kości oraz czołowy dostawca środków stosowanych w łagodzeniu objawów choroby zwyrodnienia stawu kolanowego i biodrowego.

Lubmedical
Partner 8

ROCAMED

Globalny producent specjalistycznych rozwiązań medycznych z działu Urologii.

Lubmedical
Partner 9

Summit Medical
Globalny producent specjalistycznych produktów jednorazowych na oddziały ortopedyczne.

Lubmedical
Partner 10

Tekno Germany

Założona w 1976 roku niemiecka firma TEKNO-MEDICAL Optik-Chirurgie GmbH z siedzibą w Tuttlingen, specjalizuje się w dostarczaniu produktów endoskopowych do laparoskopii, urologii, ginekologii, artroskopii i laryngologii.  

Lubmedical
Partner 11

Orthopedic Innovation

Jedna z przodujących firm w Wielkiej Brytanii specjalizująca się w produktach ortopedycznych i usługach medycyny ogólnej.

Lubmedical
Partner 12

CR Bard
Jest wiodącą międzynarodową firmą zajmującą się opracowaniem i produkcją innowacyjnych technologii ochrony zdrowia w dziedzinach: medycyna naczyniowa, urologia, onkologia, chirurgia.

Lubmedical
Partner 13

Smith & Nephew
Czołowa Brytyjska firma medyczna istniejąca od 150 lat. Firma działa w trzech segmentach na rynku: opatrunki specjalistyczne, endoskopia, ortopedia.

Lubmedical
Partner 14

Optimum Medical Solution

Producent różnego rodzaju wyrobów medycznych, z których korzystają placówki opieki zdrowotnej na całym świecie.

Lubmedical
Partner 15

One Med
Jest wiodącą w zaopatrzenie medyczne firmą posiadającą w swojej ofercie produkty takie jak obłożenia, opatrunki.

Lubmedical
Partner 16

Hpm
Szwedzki producent aparatury medycznej oraz produktów jednorazowych.

Lubmedical
Partner 17

Synimed

Francuska firma specjalizująca się w projektowaniu, produkowaniu oraz sprzedaży urządzeń medycznych, a także implantów ortopedycznych.

Lubmedical
Partner 18

Beldico
Czołowy belgijski producent produktów skierowanych dla neonatologii.

Kilka słów o naszej firmie

Hurtownia Sprzętu Medycznego Lubmedical sp. zo.o., sp.k. została założona w 2008 roku przez międzynarodową kadrę zarządzającą posiadającą wieloletnie doświadczenie w branży medycznej. Początkowo oferta firmy skierowana była na sprzęt medyczny, rehabilitacyjny, materiały opatrunkowe oraz produkty dezynfekcyjne . Z czasem profil został rozszerzony o specjalistyczną aparaturę medyczną uzupełniając tym portfolio firmy i tworząc kompleksową ofertę zdolną sprostać największym oczekiwaniom odbiorców. W 2013 roku firma przekształciła się w spółkę prawa handlowego. Na obecną chwilę Lubmedical sp.z o.o. sp.k. jest czołowym dystrybutorem wysokiej jakości sprzętu medycznego na terenie całego kraju. Posiadamy asortyment różnych producentów zarówno krajowych jak i zagranicznych, którzy swoimi wyrobami przekonali do siebie klienta i których produkty cieszą się jego zaufaniem oraz zadowoleniem, wciąż poszerzając swoją ofertę o nowe produkty. Oferujemy specjalistyczną aparaturę medyczną ścisłej światowej czołówki producentów z dziedzin m.in. takich jak urologia, laparoskopia, chirurgia, anestezjologia, ginekologia, radiologia, pediatria oraz onkologia. Dysponujemy także kompleksową ofertą sprzętu ogólnomedycznego. Obsługujemy szpitale, gabinety lekarskie, domy pomocy społecznej, hospicja, przychodnie i inne placówki medyczne oraz punkty handlu detalicznego i zaopatrzenia w sprzęt. Oferowany przez nas sprzęt to wyroby wysokiej jakości spełniające europejskie normy, posiadające niezbędne atesty, objęte gwarancją.

Docieramy ze swoją ofertą do wszystkich placówek medycznych w Polsce. Posiadamy liczne rekomendacje od największych szpitali i klinik w kraju.

Naszym klientom gwarantujemy, że na każdym stanowisku pracy naszej firmy dbamy o ich satysfakcję i zawsze traktujemy z należytą im uwagą i szacunkiem, zdajemy sobie sprawę, że naszym klientem końcowym jest PACJENT, któremu nasze produkty pomagają szybko wrócić do zdrowia, a bardzo często nawet ratują życie. Nasza oferta to nie tylko sprzęt medyczny, to również dobra cena i fachowa obsługa dzięki odpowiednio przeszkolonemu zespołowi.

Współpraca z naszą firmą to przede wszystkim:

  • elastyczność – dzięki temu jesteśmy w stanie zrealizować specyficzne, szczegółowe zamówienia w bardzo krótkim terminie „na telefon”. Wybiegamy w przyszłość dostosowując się do potrzeb naszego klienta i zmieniających się przepisów.
  • profesjonalizm – nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji, doskonale zorientowani w ofercie rynkowej pomogą przy wyborze produktu satysfakcjonującego klienta
  • gwarancja jakości oferowanych artykułów
Logo
Wszelkie prawa zastrzeżone © Lubmedical - 2015.
Projekt i wykonanie - Freeline.

LUBMEDICAL Sp. z o.o. Sp. k.

NIP: 946-25-61-430
REGON: 060395339
KRS: 0000450877
Sąd Rej. Lublin-Wschód
VI Wydział Gospodarczy
Bank Zachodni WBK
Nr konta: 97 1090 2688 0000 0001 1394 0985

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij